Bardzo Bożego. Bardzo Narodzenia.

Być może mimo wiosny za oknem i zimy w świątecznych teledyskach, w Twoim sercu nie ma pór roku, bo znalazło się w strefie klimatu okołobiegunowego i właśnie trwa noc polarna.

Być może serce Ci pękło już tak wiele razy, że w tym roku nie chcesz dawać go nikomu, choć George Michael śpiewa co innego.

Być może wydaje Ci się, że z dołka, w którym się znalazłeś nie ma już wyjścia, jest zbyt głęboki, a nawet trochę jesteś w nim zasypywany i to nie miłymi płatkami śniegu.

Jeśli to wszystko prawda to te święta Bożego Narodzenia są właśnie dla Ciebie.

Lubię różne ciekawostki o zwierzętach, a jedną z moim ulubionych jest fakt, że motyl, który uwalnia się z kokonu myśli, że umiera. Tymczasem rozpoczyna nowe, piękniejsze życie – jako zachwycający, kolorowy motyl. Jeśli cała nadzieja w Tobie umarła to pewnie bardzo się boisz. Albo już wszystko Ci jedno i na niczym Ci nie zależy. Ale umarła ona tylko w Twojej głowie. Tak naprawdę przed Tobą wielkie, piękne rzeczy.

Życzę Ci, żebyś obudził się w Boże Narodzenie i poczuł się wolny od smutku, bólu, strachu. Chciałabym, żeby w Twoim sercu narodziła się wielka radość. Nigdy wcześniej nie byłeś tak silny jak teraz, nigdy wcześniej nie miałeś tylu doświadczeń, więc i to powstanie z popiołów może być największym w Twoim dotychczasowym życiu.

Jeśli nie możesz znaleźć w sobie siły, żeby odnaleźć tę radość i nadzieję, weź na ręce maleńkie dziecko i je przytul. Albo przypomnij sobie, jak to jest trzymać w ramionach niemowlę. Dzisiaj są urodziny takiego Malucha. Przytul go i przygarnij. Dopiero się urodził, ale jest silniejszy niż przypuszczasz i może dać siłę także Tobie. Może dać Ci wszystko, czego potrzebujesz, ale najpierw go przytul.

 Życzę Wam bardzo Bożego Narodzenia!

Trzymajcie się ciepło,

Ania

PS: Przy okazji podrzucę Wam mój tegoroczny świąteczny hit. Jak dla mnie pobija większość piosenek świątecznych. <klik>

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s